19. 4. 2021

Malošci začínají mít větší zájem o hračky, hry jsou divočejší a jako správné kočky se pokoušejí šplhat nahoru, jen co to jde :-) Užívají si bezstarostné dny - posílí se šťavnatým maskem, zapijí mlíčkem od mamky, pohrajou si, zadivočí a jdou spinkat :-)

13. 4. 2021

Jako velké kočičky už máme opravdový zájem o okolí - už je nás i těžší fotit, protože se hned ženeme zkoumat objektiv :-) Už jsme také dostali misku s prvními kousky jemného masíčka a záchod. Dnes je velký den! :D

11. 4. 2021

Koťátka jsou zvídavější, nožičky při hrách jistější. Už zkoumají, kde by se mohli dostat výše. Lépe asi napoví nové video :-)

 

6. 4. 2021

Chlupáčči nám rostou před očima. Nabírají sílu a zručnost a každým dnem vykukují s větší jistotou :-)

2. 4. 2021

Hlásíme spokojenost z hnízdečka. Dneska jsme koťátka přestěhovali do větší ohrádky - už se staví na nožky a pokukují po okolí, tak byl čas nabídnout jim více k pozorování a vnímání.

26. 3. 2021

Koťátka už otevřela očka a vrnění je také dokonalejší. Když je Jasmínka umývá déle, než si přejí, umí se už i ozvat. Ale celkově jsou to ti nejspokojenější drobečkové, protože mají tu nejlepší maminku pod sluncem, to je jasné :-)

20. 3. 2021

Jasmínka si malošky spokojeně opečovává, ti už útočí na dvojnásobek porodní váhy. Často slyšíme spokojené mlaskání, vrnění pyšné mámy a první pokusy o vrnění koťátek.

15. 3. 2021

Již pár dnů přede dnem D se Jasmínka intenzivněji chystala, ale až v pondělí odpoledne bylo jasné, že v noci přijdou mrňouskové na svět. Porod se natáhl na celou noc a k ránu se v porodní bedniče k Jasmínce tisklo pět miminek. Narodili se v pořadí kluk - holka - kluk - holka - kluk s váhami 90g - 78g - 90g - 78g - 94g, nevymýšlím si! Jasmínka je pečlivá a pyšná maminka, všichni jsou spokojení a nabírají síly.